Dzieci z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej

Dodano: 17 Wrzesień, 2019

Podopieczni Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej (OPDiRGW) mają niepowtarzalną okazję wyjechać do Rzymu. Jednakże brakuje im środków na realizację tego celu.

W styczniu podopiecznych ośrodka odwiedziła Pani Urszula Golda, zawiercianka, od 30 lat mieszkająca w Rzymie, i zaprosiła do swojego pensjonatu, oferując darmowy nocleg dla pięciu osób. Jednakże podopiecznych ośrodka jest więcej i dyrekcja nie chciałaby wysłać do Wiecznego Miasta tylko części dzieci, zostawiając resztę.

Cel ten jednak przewyższa ich możliwości finansowe dlatego zwracają się z prośbą do „Dobrych Aniołów”, które pomogą dzieciom sfinansować wyjazd i pobyt w Rzymie. Aby podopieczni mogli zwiedzić miasto i spotkać się z papieżem Franciszkiem.

– Chcielibyśmy pojechać do Rzymu w czerwcu tego roku i zrobić naszym podopiecznym prezent na Dzień Dziecka – mówi, dyrektorka Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej.

Pozwólmy im spełnić marzenia.


Datki można wpłacać bezpośrednio na konto Stowarzyszenia Centrum Rozwoju Lokalnego lub korzystając z poniższego systemu płatności online.


Dane do przelewu:

Centrum Rozwoju Lokalnego

ul. Zaparkowa 23, 42-400 Zawiercie

nr konta: 09 1050 1142 1000 0023 6264 3401

Tytuł przelewu: RZYM