Logo Logo

Podaruj nam podatku

Aktualne druki Ministerstwa Finansów

%

Gdzie trafi Twój 1%

Przekazując nam 1% podatku wspierasz rozwój i bezpieczeństwo najmłodszych, młodzieży oraz seniorów. Od lat wspólnie z instytucjami państwowymi, mediami i przedsiębiorcami organizujemy ogólnopolskie akcje skierowane do dzieci i młodzieży takie jak, np. "Dzieci uczą rodziców". Realizowaliśmy wspólne projekty m.in. z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach, GOPR (grupami: Jurajską, Krynicką i Podhalańską), Centralną Szkołą Państwowej Straży Pożarnej. Twój 1% pozwoli nam działać dalej i realizować wartościowe inicjatywy pobudzające pozytywne zmiany w społeczeństwie.

Szybki i bezpieczny program pit

  • - Sprawdzony przez ponad 8 milionów użytkowników
  • - Całkowicie darmowy program w pełnej wersji
  • - Gwarantujący bezpieczeństwo Twoich danych osobowych
  • - Intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze
  • - Zawierający aktualne druki Ministerstwa Finansów
  • - Połączony z systemem e-Deklaracji Ministerstwa Finansów

O programie pit projekt

Naszemu programowi zaufało ponad 8 milionów użytkowników! PIT Projekt to całkowicie darmowy i wyjątkowo bezpieczny program służący do sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Intuicyjny i prosty w obsłudze kreator zeznania podatkowego pozwoli Ci sporządzić Twój PIT w niespełna 5 minut. Dzięki połączeniu naszego programu z systemem e-Deklaracje Ministerstwa Finansów wypełnione zeznanie podatkowe możesz od razu wysłać elektronicznie.

Darmowy program do rozliczania PIT 2018/2019

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru dowolnej organizacji pożytku publicznego i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. (zgodnie z Ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Dz.U.2014.1118 z późn. zm. w związku z jej art. 27c. po nowelizacji w dniu 2015.11.09)

Projekt i realizacja:
Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Akceptuj
Odmów
Privacy Policy