Nasze projekty

 • Kategorie
 • Senior wkracza do akcji


  Fundacja Humanitas jest realizatorem projektu pt. Senior wkracza do akcji, który jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025 (Edycja 2023).

  Projekt ma celu zwiększenie obecności w życiu publicznym grupy 108 seniorów województwa śląskiego poprzez podniesienie ich wiedzy i kompetencji, skutkujące wzrostem poziomu reprezentatywności organizacji seniorskich, w polityce lokalnej i regionalnej województwa.

  Fundacja realizując powyższe cele organizuje dla lokalnych grup środowiskowych Warsztaty
  pn. Senior z Inicjatywą.

  Realizacja powyższego zadania przyczyni się do zwiększenia wiedzy i umiejętności członków Środowisk Lokalnych w tym Rad Seniorskich z zakresu: prowadzenia dialogu obywatelskiego, metod pozyskiwania wiedzy o problemach społeczności od nich samych i ich otoczenia, umiejętnego planowania i wyznaczania ambitnych cele strategicznych strużących Środowisku lokalnemu w tym w szczególności seniorom – rozwiązującym ich problemy, odpowiadających ich potrzebom.


  „Projekt pn. „Senior wkracza do akcji” współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025”

  Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
  Akceptuj
  Odmów
  Privacy Policy