Nasze projekty

 • Kategorie
 • Krok ku karierze

  Grupę docelową projektu „Krok ku karierze” stanowią:
  Osoby powyżej 30 roku życia (od dnia 30 urodzin), które są bezrobotne (lub nieaktywne zawodowo), należące co najmniej do jednej z poniższych, znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy grup:
  – osoby powyżej 50 roku życia;
  – kobiety (szczególnie powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowywaniem dziecka);
  – osoby z niepełnosprawnościami
  – osoby długotrwale bezrobotne;
  – osoby o niskich kwalifikacjach.

  Planowanym głównym rezultatem projektu będzie podjęcie zatrudnienia przez min. 30% uczestników długotrwale bezrobotnych, 38% uczestników o niskich kwalifikacjach, 33% osób po 50 roku życia, 39% kobiet i 43% uczestników nie kwalifikujących się do żadnej z wymienionych grup.

  W ramach trzech cykli szkoleniowych udział weźmie 36 osób. Cykl będzie się składał ze szkoleń zawodowych (obsługa obrabiarek CNC, pracownik ds. finansowo-księgowych i grafik komputerowy) oraz kursów językowych (język angielski).

  Wartość projektu wynosi 764 998,20 zł, w tym dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego: 650 248,47 zł.

   

  Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.


   

  Załączniki

     Zobacz też:

  Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
  Akceptuj
  Odmów
  Privacy Policy