Ruszyła kolejna edycja konkursu Śląskie Lokalnie – spotkanie informacyjne w Zawierciu!

Dodano: 13 lutego, 2023

Zdobądź 5000 zł na działania społeczne!
Ruszyła kolejna edycja konkursu Śląskie Lokalnie, skierowanego do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych chcących zrealizować swój pierwszy projekt społeczny. Zapraszamy w imieniu organizatorów na otwarte, darmowe spotkanie informacyjne na temat możliwości ubiegania się o dotację do 5 tys zł. Śląskie Lokalnie to inicjatywa, dzięki której rozdawane są granty na oddolne inicjatywy mieszkańców województwa śląskiego. Dotacje mogą być przeznaczone na rozwój młodych organizacji pozarządowych lub realizację projektu społecznego. Mikroprojekty w III edycji konkursu mogą rozpocząć się najwcześniej 01.03.2023 roku i powinny zakończyć się przed 30.11.2023 roku. Nabór wniosków trwa od 1 lutego do 2 marca.

Spotkanie odbędzie się w Zawierciu, 15.02.2023 r. o godz. 17, w Urzędzie Miejskim przy ul. Leśnej 2, w sali 104.
Szczegóły konkursu znajdą Państwo na stronie www.fioslaskie.com
Podmiotem organizującym spotkanie jest Fundacja Klaster Innowacji Społecznych z Gliwic – Operator konkursu w województwie śląskim od 2018 roku.
Działanie finansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego programu NOWEFIO.