Nasze projekty

 • Kategorie
 • #TeenWebEnterprise

   

  Projekt „TeenWebEnterprise” jest realizowany przez Akademię Lokalnej Przedsiębiorczości
  w okresie od 05.07.2023 r. – 31.07.2024 r.

   
  Projekt skierowany jest do uczniów szkół średnich.

  Głównym celem projektu jest rozwinięcie wśród uczniów szkół średnich z terenów całego kraju zmysłu przedsiębiorczości i kompetencji cyfrowych, umożliwiających poruszanie się na cyfrowym rynku pracy.

  Projekt zakłada zorganizowanie cyklu zdalnych zajęć z przedsiębiorczości w sieci, które realizowane będą w trakcie zajęć lekcyjnych z przedsiębiorczości lub doradztwa zawodowego, Podczas tych zajęć uczniowie będą mogli dowiedzieć się, jak tworzyć skuteczne strategie marketingowe, jakie narzędzia i technologie warto wykorzystać, aby prowadzić skuteczną sprzedaż online, jak budować dobrą relację z klientami oraz jakie są najważniejsze wyzwania,
  z jakimi musi się mierzyć każdy przedsiębiorca działający w Internecie. W zajęciach poruszane będą także tematy związane z kryptowalutami, zagadnienia związane z psychologią biznesu oraz prawem handlowym i autorskim.

  W ramach projektu, poza działaniami związanymi z bezpośrednią edukacją uczestników, Oferent zorganizuje Konkurs na najlepiej opracowany biznesplan, którego celem będzie promocja przedsiębiorczości i upowszechnianie postaw przedsiębiorczych wśród uczniów szkół średnich. Regulamin rekrutacji i udziału w w/w konkursie, termin naboru wniosków oraz wzór biznesplanu zostaną udostępnione na stronie Oferenta i jego nieformalnych partnerów.

  Wartość projektu: 107 500, 00

  Dofinansowanie: 105 000, 00

  Zadanie publiczne TeenWebEnterpise współfinansowane jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 NOWEFIO edycja 2023

  Więcej informacji oraz dokumenty wymagane do uczestnictwa w projekcie można pobrać TUTAJ

   

  Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
  Akceptuj
  Odmów
  Privacy Policy