Nasze projekty

 • Kategorie
 • Krok do kariery

   

   

  Projekt ,,Krok do kariery” jest realizowany przez Lokalną Grupę Działania „Perła Jury” w partnerstwie z Centrum Rozwoju Lokalnego w okresie

  od 01-05-2020 do 30-04-2022

  Celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i zapewnienie równych szans społeczno-zawodowych 45 osobom  zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z obszarów gmin Łazy, Poęba Zawiercie. Dla uczestników projektu przewidziane jest kompleksowe wsparcie w zakresie aktywizacji i odbudowy umiejętności społecznych i zawodowych poprzez wypracowanie Programu Aktywności Lokalnej.

  W ramach projektu przewidziane są działania o charakterze społeczno-środowiskowym oraz zawodowym (staże, szkolenia, pośrednictwo pracy, doradztwo zawodowe).

  Wartość projektu : 652 240,00 zł.

  Wartość dofinansowania: 619 628,00 zł.

  Wartość środków EFS: 554 404,00 zł.,

   

  Dokumenty do pobrania:

   

   

  Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

  Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
  Akceptuj
  Odmów
  Privacy Policy