Nasze projekty

 • Kategorie
 • Zaangażowani

   

  Projekt ,,Zaangażowani” jest realizowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego w okresie od 01.11.2021-31.10.2022.

   

  Celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i zapewnienie równych szans społeczno-zawodowych 20 os. (12k, 8 M) zagrożonym ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z obszarów Gmin: Zawiercie, Ogrodzieniec, Poręba, Łazy, Włodowice, poprzez kompleksowe wsparcie w zakresie aktywizacji i odbudowy umiejętności społecznych i zawodowych w okresie 01.11.2021 – 31.10.2022.

  Cel zostanie osiągnięty poprzez działania aktywizujące zgodne z ustaloną indywidualną ścieżką reintegracji: reintegracje społeczną, edukacyjną i zawodową (planuje się Kursy o charakterze społecznym i zawodowym).Działania posłużą zniwelowaniu trudności w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji społ., pomogą w adaptacji w środowisku społeczno – zawodowym podniosą niskie poczucie wartości Uczestników/czek oraz zmniejszą występujące dysfunkcje w zachowaniu społ. (m.in. agresja, przemoc).

  Wartość projektu : 301 998,00 zł.

  Wartość dofinansowania: 286 898,10 zł.

  Wartość środków EFS: 256 698,30 zł.

   

  Do pobrania

  Regulamin projektu 

  Deklaracja uczestnictwa 

  Formularz zgłoszeniowy

  Rozmiar czcionki
  Kontrast
  Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
  Akceptuj
  Odmów