Wspieraj akcję „Dzieci uczą rodzców”

Dodano: 4 grudnia, 2021

„Dzieci uczą rodziców” to ogólnopolska akcja edukacyjna realizowana przez Centrum Rozwoju Lokalnego od 2019 roku. W ramach akcji uczestniczące placówki każdego miesiąca otrzymują materiały do przeprowadzenia lekcji. Zakres tematyczny akcji jest niezwykle szeroki – od bezpieczeństwa i ekologii, przez promocję zdrowego trybu życia aż po historię, kulturę czy astronomię. Od początku trwania akcji zostało zrealizowanych 16 lekcji, a także zostało opracowanych kilkadziesiąt darmowych pakietów zadań do pobrania i nauki domowej w trakcie pandemii. W akcji uczestniczy ponad 5000 placówek z całej Polski, co przekłada się na ponad 300 000 dzieci zaangażowanych w akcję. 

W roku szkolnym 2021/2022 realizowana jest już trzecia edycja akcji, w ramach której zostały zrealizowane 3 lekcje: o bezpieczeństwie, mieszkańcach lasu i symbolach narodowych. 

Zobacz prezentację do lekcji „Bezpieczny uczeń” – KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz prezentację do lekcji „Magiczny Las” – KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz prezentację do lekcji „Niepodległa Polska” – KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz wszystkie prezentacje multimedialne przygotowane do lekcji w roku szkolnym 2020/2021 – KLIKNIJ TUTAJ

 

A początki akcji „Dzieci uczą rodziców” w roku szkolnym 2019/2020 wyglądały tak…

 

Organizacja tak dużej akcji i jej rozwój wiąże się z olbrzymimi kosztami. Dlatego też każda ofiarowana złotówka to bardzo istotne wsparcie, które sprawia, że akcja może być z powodzeniem kontynuowana w kolejnych latach, a także wzbogacana o nowe i zawsze darmowe materiały edukacyjne. Od Waszego wsparcia zależy jak wiele wspólnie będziemy mogli zrobić dla dzieci z tysięcy miast i małych miejscowości

Wesprzyj akcję przekazując dowolną kwotę.

Za każde wsparcie, każdą złotówkę gorąco dziękujemy!

By przekazać darowiznę należy wybrać jedną z trzech opcji lub wpisać dowolną kwotę, a następnie kliknąć przycisk „PODARUJ”