Uroczysta gala rozdania nagród w ramach konkursu „Twoja ulubiona opowieść biblijna”

Dodano: 29 października, 2018

27.10.2018 r. w Szczyrku odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Już po raz szósty nagrodzono najlepsze prace plastyczne spośród nadesłanych z całej Polski!

27 października 2018 roku w Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Polski w Szczyrku odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom ogólnopolskiego konkursu plastycznego pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Z nagrodzonymi oraz innymi uczestnikami uroczystości spotkał się biskup Antoni Długosz, który również objął patronat honorowy nad konkursem. Biskup przypomniał zebranym, jak ważna jest biblia i jaką rolę powinna pełnić w życiu każdego człowieka. Wyraził także zadowolenie z dużej i wciąż rosnącej popularności konkursu, w ramach którego dzieci inspirują się opowieściami Starego i Nowego Testamentu i pogratulował laureatom. W imieniu Centrum Rozwoju Lokalnego zabrał głos prezes Janusz Bieńkowski. Podziękował wszystkim uczestnikom konkursu, pogratulował laureatom i złożył podziękowania wszystkim zaangażowanym pracownikom i sponsorom tegorocznej edycji. Na uroczystości byli obecni także przedstawiciele Miasta Szczyrk, Poczty Polskiej i Tygodnika Katolickiego Niedziela oraz uczestnicy konkursu wraz z rodzinami.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim sponsorom, uczestnikom i ich rodzicom. Wierzymy, że następna, siódma edycja, będzie się cieszyć jeszcze większym zainteresowaniem.

Lista zwycięzców i wyróżnionych dostępna jest tutaj.


Zdjęcia