Malowane Wakacje [Akcja społeczna]

Dodano: 26 czerwca, 2019

Wakacje to niezwykły czas – piękna pogoda i niezapomniane przygody, lecz także liczne niebezpieczeństwa, które czyhają podczas spędzania wolnego czasu i zabawy na świeżym powietrzu. Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Ewerro Sp. z o. o. zaprasza wszystkie gminy do udziału w akcji społecznej „Malowane wakacje„, której celem jest edukacja najmłodszych w obszarze bezpieczeństwa, zarówno w domu, w ruchu drogowym, podczas spacerów czy w trakcie zabawy. Malowanki edukacyjne to niezwykle kreatywny sposób na naukę, w której połączymy przyjemne z pożytecznym.

100 gmin, 100 kolorowanek

W ramach akcji 100 gmin otrzyma po 100  egzemplarzy kolorowanek edukacyjnych (50 kolorowanek „Bezpieczny przedszkolak” i 50 kolorowanek „Inspiracje na wakacje”). Malowanki otrzymają samorządy, które przedstawią najciekawsze inicjatywy realizowane w gminach w trakcie wakacji.

Weź udział

By wziąć udział w akcji należy wypełnić formularz na stronie csr.crl.org.pl i opisać inicjatywę realizowaną w gminie, podczas której wykorzystane zostaną nasze kolorowanki. Następnie spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane najciekawsze akcje, które nagrodzone zostaną malowankami.

Informacje

Zgłoszenia przyjmujemy od 19.06.2019 do 29.08.2019 r.

Przez cały okres wakacji w każdy piątek od 28.06.2019 do 30.08.2019 r. 10 gmin zostanie obdarowanych kolorowankami.


Zgłoś się do akcji