Kalendarz charytatywny dla Wiktorii Cymer

Dodano: 17 grudnia, 2019

Kalendarz charytatywny dla Wiktorii Cymer, to niezwykła publikacja, w której zobaczymy rówieśników Wiktori, którzy chcąc pomóc koleżance stanęli przed obiektywem Łukasza Jungto. Całość dochodu przeznaczona zostanie na rehabilitację walecznej nastolatki.

Kalendarz powstał po to, aby pomóc jednej z naszych podopiecznych, Wiktorii Cymer, w jej codziennej walce o lepsze jutro. Zebrane w ten sposób pieniądze pomogą sfinansować rehabilitację, która jest niezbędna, aby Wiki mogła chodzić. Łukasz i Wiktoria pokazują w ten sposób, że niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w realizacji marzeń, ani tym bardziej w sesji fotograficznej. A zaangażowanie innych, którzy odważyli się świadczy o tym, że ludzie, w tym wypadku młodzież, potrafią się poświecić dla wspólnego celu jakim jest niesienie pomocy drugiej osobie.

Aby nabyć kalendarz należy przekazać datek na na rzecz Wiktorii Cymer powyżej 49 złotych za pomocą naszego sytemu darowizn.  Każdy darczyńca otrzyma publikację  w ciągu pięciu dni roboczych. Pomagajmy!

Przekaż datek i zdobądź kalendarz


Zdjęcia poglądowe