Twoja ulubiona opowieść biblijna 2019 [Wyniki]

Dodano: 20 Listopad, 2019

Najwyższy czas ogłosić wyniki konkursu plastycznego dla dzieci Twoja ulubiona opowieść biblijna, oto one:


Zwycięzcy


Kategoria wiekowa: 4-6

🏆 Miejsce 1 – Anna Kmak (5 lat) za pracę pod tytułem „Zwiastowanie”

🏆 Miejsce 2 – Lena Bąk (6 lat) za pracę pod tytułem „Wjazd do Jerozolimy”

🏆 Miejsce 3 – Hanna Grochowska (5 lat) za pracę pod tytułem „Pan Jezus błogosławi dzieci”

🏆 Miejsce 4 – Patrycja Gajda (6 lat) za pracę pod tytułem „Narodzenie Pana Jezusa”

 

Kategoria wiekowa: 7-9

🏆 Miejsce 1 – Zuzanna Owsianka (8 lat) za pracę pod tytułem „A Duch Boży unosił się nad wodami” – Stworzenie świata

🏆 Miejsce 2 – Aleksandra Wichłacz (8 lat) za pracę pod tytułem „Chrzest Jezusa”

🏆 Miejsce 3 – Franciszek Dyksy (9 lat) za pracę pod tytułem „Cudowny połów ryb i powołanie apostołów”

🏆 Miejsce 4 – Wiktoria Korgól (8 lat) za pracę pod tytułem „Narodziny Mojżesza”

 

Kategoria wiekowa: 10-13

🏆 Miejsce 1 – Antoni Hadryś (13 lat) za pracę pod tytułem „Przypowieść o siewcy”

🏆 Miejsce 2 – Kornel Żółty (11 lat) za pracę pod tytułem „Jonasz”

🏆 Miejsce 3 – Krystian Kozak (12 lat) za pracę pod tytułem „Pan Jezus chodzi po wodzie”

🏆 Miejsce 4 – Joanna Strzelczyk (11 lat) za pracę pod tytułem „Arka Noego”


Wyróżnieni


Kategoria wiekowa: 4-6

🏆 Kacper Malina (6 lat) za pracę pod tytułem „Wieża Babel”
🏆 Jakub Kłósek za pracę pod tytułem „Zesłanie Ducha Świętego”
🏆 Lidia Comer (6 lat) za pracę pod tytułem „Arka Noego”
🏆 Aleksandra Gołoś (6 lat) za pracę pod tytułem „Przypowieść o rozmnożeniu chleba i ryb przez Jezusa”
🏆 Wiktoria Orzechowska (6 lat) za pracę pod tytułem „Zagubiona owieczka”
🏆 Kacper Rudzki (6 lat) za pracę pod tytułem „Opowieść o domu na skale i na piasku”
🏆 Adrianna Rajkowska (6 lat) za pracę pod tytułem „Dobry pasterz”
🏆 Emilia Dunat (5 lat) za prace pod tytułem „Zwiastowanie narodzin Jezusa”
🏆 Anna Noworolnik (5 lat) za pracę pod tytułem „Zmartwychwstanie Pana Jezusa”
🏆 Maria Żurek (5 lat) za pracę pod tytułem „Przypowieść o zagubionej owcy”

Kategoria wiekowa: 7-9

🏆 Milena Pajor (9 lat) za pracę pod tytułem „Arka Noego – Potop”
🏆 Wiktoria Kochańska (8 lat) za pracę pod tytułem „Św. Weronika ociera twarz Panu Jezusowi”
🏆 Patrycja Krzeczkowska (8 lat) za pracę pod tytułem „Jezus pomaga Józefowi”
🏆 Marta Neuwald (8 lat) za pracę pod tytułem „Maria Magdalena i Jezus ratujący ją przed ukamieniowaniem”
🏆 Michał Stobniak (9 lat) za pracę pod tytułem „Boże Narodzenie”
🏆 Natalia Gregorczyk (7 lat) za pracę pod tytułem „Narodziny Pana Jezusa”
🏆 Adrianna Hybel (7 lat) za pracę pod tytułem „Dziesięć przykazań”
🏆 Michał Działo (9 lat) za pracę pod tytułem „Przeprawa przez Morze Czerwone”
🏆 Kamil Sobolewski (9 lat) za pracę pod tytułem „Daniel i lwy”
🏆 Laura Modzelewska (8 lat) za pracę pod tytułem „Pan Jezus uzdrawia chorego”

Kategoria wiekowa: 10-13

🏆 Magdalena Kosałka (10 lat) za pracę pod tytułem „Maria Magdalena”
🏆 Martyna Dacków (13 lat) za pracę pod tytułem „Ucieczka do Egiptu”
🏆 Alicja Rojek (13 lat) za pracę pod tytułem „X przykazań”
🏆 Wiktoria Domagała (12 lat) za pracę pod tytułem „Pan Jezus siedzi w otoczeniu dzieci”
🏆 Mateusz Pasoń (13 lat) za pracę pod tytułem „Zachód słońca nad Arką Noego”
🏆 Oliwia Kierczak (11 lat) za pracę pod tytułem „Chrzest w Jordanie”
🏆 Maja Wardyga (12 lat) za pracę pod tytułem „Sen Józefa”
🏆 Juliusz Gajek (10 lat) za pracę pod tytułem „Ukazanie się zmartwychwstałego Jezusa Marii Magdalenie”
🏆 Michał Mgłosiek (12 lat) za pracę pod tytułem „Przypowieść o siewcy”
🏆 Maria Kasprzak (10 lat) za pracę pod tytułem „Stworzenie świata”


Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Za wszystkie nadesłane prace gorąco dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.