Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » "Kolorowa przygoda rowerowa" - nowa kolorowanka dla dzieci!

"Kolorowa przygoda rowerowa" - nowa kolorowanka dla dzieci!

data dodania: 2017-03-21 12:47:48

Poznaj atrakcje powiatu żnińskiego! Wskakuj na rower wraz z charyzmatycznym bohaterem najnowszej kolorowanki opracowanej dla Starostwa Powiatowego w Żninie przez Centrum Rozwoju Lokalnego i Ewerro Spółka z o. o. Koloruj, rozwiązuj zagadki i poznawaj zasady bezpiecznego poruszania się na rowerze z książeczką pt.: „Kolorowa przygoda rowerowa”.

Opracowana przez Centrum Rozwoju Lokalnego baza dydaktyczna na stronie malowanki.org została właśnie wzbogacona o kolorowankę z zagadkami pt. „Kolorowa przygoda rowerowa”, która w ciekawy dla najmłodszych sposób ukazuje atrakcje powiatu żnińskiego. Tę i inne książeczki można bezpłatnie pobrać, wydrukować i wykorzystać podczas zajęć z najmłodszymi. Zapraszamy wszystkich rodziców, pedagogów i nauczycieli do korzystania z naszej strony internetowej podczas zabawy i nauki w domu, w szkole czy na świetlicy.  

 

Kolorowanki i książeczki z zagadkami dostępne na naszej stronie malowanki.org promują wśród dzieci wartości takie jak zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, dbałość o historię i tradycję lokalną. Opracowana przez nas baza dydaktyczna jest całkowicie darmowa i dostępna dla każdego. Zapraszamy!

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy